Dëgjoni radio projekt 21 live

Reklame

Reklame

Lajmet e Fundit12 May, 2018

PËRKRAHJA E KËNGËTARIT EUGENT BUSHPEPA NË EUROVISION, ËSHTË PËRKRAHJA NDAJ SHQIPËRISË, PËRKRAHJA NDAJ GJITHË BASHKËKOMBASVE KUDO JETOJMË

Nga Pierre-Pandeli Simsia. Sonte në mbrëmje, nata finale e Festivalit Evropian të Këngës, Lisbona, 2018. Tre shqiptarë këndojnë në festival dhe përfaqësojnë tri shtete të ndryshme: Eugent Bushpepa, përfaqëson Shqipërinë. Eleni Foureira, përfaqëson Qipron. Ermal Meta, përfaqëson Italinë. Gjigandi shqiptar i skenës, Eugent Bushpepa, i ... Më shumë »

May 12, 2018 0