One Response to “Emision i ri: Miqtë virtualë në Radio Projekt 21”

 1. Era thotë:

  Mirmbrema dhe pershendetje Radioprojekti,
  Mirmbrema dhe pershendetje dhe per ju zoti Luigj, duke ju uruar nje mbremje te bukur i pershendes te gjithe bashkeatdhetaret kudo qe ndodhen si ne trojet shqiptare dhe jashte tyre. Me nje kenge te kenduar nga Baca Ismet Peja jane te pershendetur te gjithe, gjithashtu ju zoti Luigj, Stafi realizues dhe familja Kelmendi ne Prishtine, ne vecanti Ardian Kelmendi duke i uruar mbaresi ne jete dhe gezim e lumturi ne familje;
  Duke ju pershendetur dhe uruar nje nate te qete, Ju uroj caste te bukura ne vazhdim.
  Faleminderit nga nje degjuese e radioprojektit
  Era

Dërgoni një mesazh

*