Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/4/8/1/radioprojekt.dk/httpd.www/wp-content/themes/remix/functions.php on line 73 April 2018 – Radio projekt 21

April 2018

23 April, 2018

Shkëndija shapllet kampione e Maqedonisë

Shkëndija e Tetovës ka arritur të shpallet kampione në kampionatin Maqedonas. Shkëputja e tetovarëve ka qenë 23 pikë nga vend i dytë që mbahet nga Vardari. Kampionati është mbyllur 7 ndeshje para përfundimit, dhe për koiçidencë ata shpallen pas 7 vjet ... Më shumë »

April 23, 2018 0