Brooklyn Beckham zhgënjen fansat

Brooklyn Beckham dhe Chloe Grace Moretz, që gjetën dashurine në klasën SoulCycle, duket se janë ndarë. Ata nuk njoftuan ndarjen e tyre në mediat sociale, por Beckham sapo prezantoi tek paparacët pasuesen e Moretz, modelen 19-vjeçare Lexi Wood. Ata u fotografuan duke puthur në West Hollywood të shtunën.

Vizion Plus

Mund të ju pëlqej ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *