Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/4/8/1/radioprojekt.dk/httpd.www/wp-content/themes/remix/functions.php on line 73 Ja VIDEO e Florit, paralajmeroi 1 jave me pare shtatzenine e Elvanes – Radio projekt 21

Ja VIDEO e Florit, paralajmeroi 1 jave me pare shtatzenine e Elvanes

Këngëtari dhe autori i shumë këngëve, Flori Mumajesi, përherë e ka mbajtur larg mediave jetën private. Ai është përfolur për lidhje të shumta me artiste shqiptare, por deri më tani asgjë konkrete të konfirmuar nga vetë Flori. Mesa duket surpriza ishte edhe më e madhe. Çifti jo vetëm që është i lidhur, por së shpejti presin të bëhen prindër.

Më 9 nëntor Flori postoi një video në “Instagram”, ku shihet një telefon i afruar te barku i një nëne shtatzënë në të cilën Flori ka shkruar: “Emocionuese, deri në ngjethje. Më mirë ta njohë botën nga jashtë që tani me muzikë”.

Fotot e Elvana Gjatës nga darka që u mbajt mbrëmë në biznesin e saj “Altar” për koleksionin e ri të fustaneve, tregojnë në fakt se çifti presin një lajm të lumtur.

http://vip.shqiperia.com/art/19308/Ja-VIDEO-e-Florit-paralajmeroi-1-jave-me-pare-shtatzenine-e-Elvanes-.html
vip.Shqipria.com

Mund të ju pëlqej ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *