Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/4/8/1/radioprojekt.dk/httpd.www/wp-content/themes/remix/functions.php on line 73 Bebe Rexha: Producenti tentoi të më përdhunonte! – Radio projekt 21

Bebe Rexha: Producenti tentoi të më përdhunonte!

Skandalet seksuale në Hollywood do të jenë kryefjala e 2018-ës, e kjo është e sigurt.

Nga çështja Weinstein që vazhdon të mbetet ende e hapur, e deri tek akuza nga më të shumtat kundrejt meshkujve të famshëm, së fundmi ka qenë ish-producenti i Drake ai që është denoncuar për dy raste përdhunimi. Ka mjaftuar ky lajm që të reagonte edhe këngëtarja jonë Bebe Rexha, duke rrëfyer dhe një eksperiencë personale.

“E lumtur që më në fund femrat dolën hapur. Është e frikshme. E provoi dhe me mua, por unë vrapova me të shpejtë jashtë studios. Karma funksionon”, ka shkruar ajo në Twitter. “Është e frikshme për artistet të dalin hapur e të thonë diçka. Ato janë gra të forta. E provoi të njëjtën gjë me mua kur isha ende këngëtare e re”, ka shkruar në vijim Rexha, duke zbuluar një të vërtetë të hidhur mbi fillimin e saj në industrinë e muzikës.

Edhe pse nuk ishte prononcuar ndonjëherë në këtë formë, këngëtarja paska kaluar jo pak. Skandalet në Hollywood nuk kanë të ndalur!

© SYRI.net

Mund të ju pëlqej ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *