Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/4/8/1/radioprojekt.dk/httpd.www/wp-content/themes/remix/functions.php on line 73 “Kur digjesh nga qulli, i fryn edhe kosit”, Soni Malaj tregon përse nuk do dasmë me biznesmenin Klevi – Radio projekt 21

“Kur digjesh nga qulli, i fryn edhe kosit”, Soni Malaj tregon përse nuk do dasmë me biznesmenin Klevi

Këngëtarja shqiptare, Soni Malaj është bërë shpesh pjesë e mediave rozë. Soni qe e martuar me balerinin italian Mirkon, të cilin e njohu në kompeticionin e kërcimit dhe sollën në jetë vogëlushen Anna, ndërsa tani po përjeton një histori dashurie me Klevin.

Nuk ka thënë shumë nga kjo marrëdhënie, por duket se gjithcka shkon shumë mirë dhe planet për t’u bërë me fëmijë nuk janë larg. Edhe pse me Mirkon e veshi fustanin e bardhë në një sfilatë, dasma me Klevin nuk është pranë mendimeve të Sonit. “Kur digjesh nga qulli, i fryn edhe kosit”, është shprehur Soni.

Pjesë nga biseda

Rudina Dembacaj: Si do ta përkufizoje marrëdhënien me Klevin?

Soni Malaj: Ne të dy jemi shumë të pjekur. Nuk është se jemi në të 20-at dhe lëmë zënkat, dramat. Është marrëdhënie e pjekur, është me këmbë në tokë, e menduar mirë dhe dashuria është prezente, por mbi të gjitha respekti dhe mirëkuptimi.

Rudina Dembacaj: Cfarë ndryshimi kanë meshkujt shqiptarë nga ata të huaj?

Soni Malaj: Unë i kam njohur të gjithë. Varet nga nacionalitetet. Cdo gjë ka të bëjë me familjen, nga kultura vetjake, nga formimi.

Rudina Dembacaj: Ke thënë ndonjëherë cfarë janë këto budalliqe, unë dua njeriun, cfarë më intereson familja?

Soni Malaj: Edhe unë për njeriun jam nisur por e kam vlerësuar atë njeriun me sytë e zemrës, jo me sytë e mendjes.

Rudina Dembacaj: Po dasmat e huaja nga ato shqiptare?

Soni Malaj: Nuk kam bërë dasmë.

Rudina Dembacaj: Do bësh dasmë me Klevin?

Soni Malaj: Jo. Kur digjesh nga qulli, i fryn edhe kosit.

Rudina Dembacaj: Je gati për një fëmijë të dytë?

Soni Malaj: Në fakt e kishim me dëshirë, por puna e kontratave më kanë mbërthyer pak.

Home 1

Mund të ju pëlqej ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *