Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/4/8/1/radioprojekt.dk/httpd.www/wp-content/themes/remix/functions.php on line 73 July 2018 – Radio projekt 21

July 201819 July, 2018

ERA PUBLIKON KLIPIN E KËNGËS “PRISONER”

Era Istrefi ka publikuar klipin e këngës “Prisoner”, të cilën e lansoi në muajin qershor. Klipi i këngës së re është publikuar dy ditë pasi Era performoi në ceremoninë mbyllëse të Kampionatit Botëror që u mbajt në Rusi.

July 19, 2018 0


17 July, 2018

MOS I GRISNI LETRAT E DASHURISË

Alda Bardhyli Në 6 qershor të vitit 1944 ndërsa 155.000 trupa aleate zbarkuan në plazhet e Normandisë, në të njëjtën mbrëmje Albert Kamy dhe Maria Casares kaluan natën bashkë. Teksa një ditë më pas udhëtuan drejt Parisit ata e ndjenë ... Më shumë »

July 17, 2018 0