Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/4/8/1/radioprojekt.dk/httpd.www/wp-content/themes/remix/functions.php on line 73 Foto/ Ledri nuk fshihet më, ja me kë po i kalon pushimet… – Radio projekt 21

Foto/ Ledri nuk fshihet më, ja me kë po i kalon pushimet…

Pas suksesit me hitet e tij të fundit, Ledri ka vendosur të relaksohet. Ai është një ndër reperat më të mirë shqiptarë i cili i ka dhuruar publikut shqiptar shumë hite.

Foto/ Ledri nuk fshihet, ja me kë po i kalon pushimet
Pa përmendur fare këngët e kaluara, mjafton të përmendim 3 hitet e fundit në bashkëpunim me Buta, Lyrical Son dhe së fundmi me Elvana Gjatën dhe John Shahun.

Së fundmi është përfolur për një lidhje të mundshme më këngëtaren e njoshur shqiptare Diona Fona pasi janë parë disa herë në shoqërinë e njëri-tjetrit, mirëpo Ledri pushimet i kalon me mikun e tij të mirë, Mc Kresha.

Në disa imazhe të publikuara në Instastory dhe Instagram ata shihen bashkë në det e siç shihet qartë nga fotot, po ia kalojnë shumë mirë.

www.lajm-shqip.com

Mund të ju pëlqej ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *