Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/4/8/1/radioprojekt.dk/httpd.www/wp-content/themes/remix/functions.php on line 73 Ermal Fejzullahu pozon përkrahë bashkëshortes – Radio projekt 21

Ermal Fejzullahu pozon përkrahë bashkëshortes

Ermal Fejzullahu kishte një verë të ngjeshur, me përplotë koncerte.

Këngëgari shumë i pëlqyer duket t’i ketë dhënë vetes pak pushim, transmeton Indeksonline.

Aktualisht, ai ndodhet në bregdetin turk s’bashku me familjen e tij, bashkëshorten dhe fëmijët. /Indeksonline/

Mund të ju pëlqej ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *