Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/4/8/1/radioprojekt.dk/httpd.www/wp-content/themes/remix/functions.php on line 73 Edona Llalloshi këndon live në dasmën e familjes Jashari në Drenicë – Radio projekt 21

Edona Llalloshi këndon live në dasmën e familjes Jashari në Drenicë

Edona Llalloshi njëra ndër këngëtaret më të mira që ka skena muzikore shqiptare, kohë më parë ka qenë e ftuar në dasmen e familjes Jashari dhe asaj Lushtaku nga Drenica, shkruan Botapress.

Atmosfera që ka mbretëruar në këtë dasmë ka qenë fenomenale dhe pjesë nga kjo ceremony janë xhiruar nga të ftuarit, duke u hedhur më pas në rrjete sociale.

Hape pamjen e mëposhtme dhe shikoje të plotë

Ashtu sic shihet Edona Llalloshi me këndimin live ka ndezur edhe më tej atmosferën në këtë dasmë.

https://web.facebook.com/DasmaOfficial/videos/1703604133005310/

Mund të ju pëlqej ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *