Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/4/8/1/radioprojekt.dk/httpd.www/wp-content/themes/remix/functions.php on line 73 Report TV – Lihet në burg Stresi, avokati: U kap i zhveshur, ku e kishte armën? – Radio projekt 21

Report TV – Lihet në burg Stresi, avokati: U kap i zhveshur, ku e kishte armën?

Pas dhënies së vendimit nga Gjykata e Tiranës, avokati i reperit të njohur Stresi, Marash Ibraj, ka folur për kamerat. Në fjalën e tij, ai është shprehur se do ta apelojnë vendimin e Gjykatës pasi nuk ka pasur një vendim për të ushtruar kontrolle në dhomën e hotelit. Ndër të tjera, Ibraj ka bërë të ditur edhe alibinë e mbrojtjes duke u shprehur se klienti i tij ishte nudo në krevat dhe se arma për të cilën u arrestua u gjet e mbështjellë me një peshqir në dollapin e hotelit. Do ta apelojmë vendimin e Gjykatës. Ku e kishte armën klienti im? Ai ishte shtrirë në krevat dhe nudo. Arma ishte e mbështjellë me peshqir dhe ishte vendosur në dollap. Nga ta dimë ne që ajo nuk ishte vendosur aty nga persona të tjerë? Marash Ibraj, avokat

 

Mund të ju pëlqej ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *