Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/4/8/1/radioprojekt.dk/httpd.www/wp-content/themes/remix/functions.php on line 73 Komentuesja i përmend Mimozën, Seldi e ofendon rëndë: Mban shumë erë të keqe – Radio projekt 21

Komentuesja i përmend Mimozën, Seldi e ofendon rëndë: Mban shumë erë të keqe

Këngëtari Seldi Qalliu ka reaguar ashpër ndaj një komentuese e cila i përmendi Mimozën.
Ata u komentuan shumë për lidhjen e tyre por këngëtarët Seldi Qalliu dhe Mimoza Shkodra vendosën t’i japin fund lidhjes së tyre pak javë më parë.

Menjëherë pas ndarjes lajmi ishte në krye të mediave rozë, këngëtarët u përfolën për ndarjen e tyre kjo edhe për faktin se asnjëherë nuk u bë i ditur shkaku i ndarjes së tyre.

Për ndarjen mes tyre reagoi vetëm Seldi i cili e pranoi ndarjen dhe theksoi se ka respekt për Mimozën dhe familjen e saj.

Mirëpo së fundmi një ndjekëse e ka ofenduar Seldin pas një videoje ku shihet me Anjeza Majën në “Dance ëith me”.

“Pihhhh kishe une po qes goca ktu Mimoza shkodra esht o kastravec”, i shkruan komentuesja, ndërsa Seldi i është kthyer keq duke e quajtur injorante.

“O injorante e kam shum kollaj me tbo block por po tjap 1 keshill….. shif punet e tuja shpin tate dhe pastroje shpirtin e zi se mbake shum er tkeqe”, shkruan Seldi.

http://shqiptarja.com

Mund të ju pëlqej ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *