Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/4/8/1/radioprojekt.dk/httpd.www/wp-content/themes/remix/functions.php on line 73 Sabri Fejzullahu nuk heq dorë nga tradita, kosin dhe djathin e përgatit vetë – Radio projekt 21

Sabri Fejzullahu nuk heq dorë nga tradita, kosin dhe djathin e përgatit vetë

Sabri Fejzullahu është një nga këngëtarët i cili ka dhënë një kontribut shumë të madh duke shënuar histori në muzikën shqiptare.

Megjithëse këngëtari para pak kohësh ka mbushur 70 vjeç nuk i ka ndalur koncertet e shumta, ai shquhet si një nga artistët më të paguar në trojet shqiptare.

Sabri Fejzullahu adhurohet nga shumë fansa si një artist të cilin mosha nuk e ndalon për vazhduar karierën e tij artistike.

Pavarsisht se është një nga këngëtarët më të paguar, Sabri Fejzullahu na ka habitur me mënyrën e tij të jetesës, në intervistat e dhëna ai është shprehur se i pëlqejnë ushqimet natyrale, madje këngëtari tregoi se djathin dhe kosin e bën vetë me qumësht dhie.

er.k.

http://shqiptarja.com

Mund të ju pëlqej ...

0

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *