4 Responses to “Gëzuar Vitin e Ri 2015”

 1. Te Respektuare Stafi i Radio Projektit,jeni dhe do te jeni me te fortit ne Sferat e Shqipetarise ju Uroje edhe juve Festen dhe dasht Zoti edhe ma shume Gezime ne vitin 2015.

  Ndigjuesi i Regullt i juaj Zekerija Kosova Kashnjeti-Gjermani

 2. Elinda Morina thotë:

  Pershendetje nga Klina Radio Projekti 21!
  Si po kaloni ? Jan nje degjuse e re nga Kosova, qenka me te vertet radio me e mir nga te gjitha te tjerat.
  Urime viti 2015 uroj qe kete vit t’a kaloni si eshte me se miri me shum suksese .
  ju pershendes te gjith stafit dhe kryeredaktorit tuaj Adem Gashi.
  Ju uroj nje dit te mbar dhe te palodhshme.

  • Të faleminderit për urimin Elinda.
   Edhe ne stafi i radios të përshëndesim duke të uruar shumë suksese në vitin që po vjen.
   Ne, të premtojmë ty dhe lexuesve e dëgjuesve të radios sonë, se së shpejti Elinda do të jetë e prezantuar në faqen tonë me krijimet e saj. Pse jo edhe mysafrie ( me telefon, skype, a viber) në studion tonë.

   Respekt,
   stafi i radios

Dërgoni një mesazh

*