Thashetheme

Thashetheme
17 April, 2018

EUGENT BUSHPEPA KËNDON PARA EUROVIZIONIT

Këngëtari Eugent Bushpepa s ka dhuruar një performancë të jashtëzakonshme në Amsterdam. Në kuadër të Eurovision in Concert, Eugent Bushpepa ka kënduar këngën “Mall” me të cilën do ta përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion. Eugenti, gjithmonë perfekt në këndimin e tij, ... Më shumë »

April 17, 2018 0


15 April, 2018

Brooklyn Beckham zhgënjen fansat

Brooklyn Beckham dhe Chloe Grace Moretz, që gjetën dashurine në klasën SoulCycle, duket se janë ndarë. Ata nuk njoftuan ndarjen e tyre në mediat sociale, por Beckham sapo prezantoi tek paparacët pasuesen e Moretz, modelen 19-vjeçare Lexi Wood. Ata ... Më shumë »

April 15, 2018 0