16 Responses to “Kontakt”

 1. dj virusi thotë:

  si mund ta bej 1 websit si kjo juaja e radiol me kete htm si ju pershembull www emigranti.com

 2. edison thotë:

  si mund ta vendos radion tuaj ne xat mund te me thoni

 3. nizami thotë:

  qysh bre muj me ju qu sms juve

 4. nizami thotë:

  ju prshndes qysh bre muj me ju gjet juve me ju qu sms direkte te ju

 5. simpatikja thotë:

  ju pershendes perzemersisht sidomos stafin e radio projektit 21 jeni te mrekullueshem ju uroj suksese

 6. bunjamin thotë:

  mfal ku mundem mu drejtu te staffi juaj per 1 pyetje?

 7. Norika thotë:

  Te dashur bashkatdhetare ne Danimarke,

  Regjisorja e re nga Kosova, Norika Sefa, studente e filmit ne Danimark do te realizoje projektin e diplomimes me nje film dedikuar luftes ne Kosove.

  Filmi do te pershkruaj nje situate te ndjeshme njerezore, per ti treguar botes hsitorine dhe trimerine e natyres tone njerezore.

  Qe ky film te realizohet, Norika kerkon njerez qe do te jene pjesmarres te ketij filmi.
  Gjirimi do të behet gjate muajit Prill, dhe te jete i gatshem ne fillim te muajit Maj, me nje premiere ne Danimarke dhe ne Kosove.
  Pra, bashkatdhetare shqipetare, neve na nevoitet kontributi dhe perkrahja juaj qe ti ndihmojme Norikes.

  Ne nuk kerkojm njerz qe do te flasin por njerz do te performojne me veprimet, qendrimin, energjine dhe fiziken natyrale te nje race shqipatere. Ajo premton qe per pjesmarresit do te jete nje pervoje shume interesante, shume pak e lodhshme dhe atraktive

  Norika Sefa – regjisorja , do te jete prezente dhe do te jape shpjegime me te detalizuara rreth filmit.

  Shpresojm qe te shifimi te dielen me 31 Mars ne ora 15:00

  VENDI :”CBS Leadership Inspiration”

  CBS Leadership Inspiration in Frederiksberg

  LINKU PER DREJTIM:

  http://www.bing.com/maps/default.aspx?v=2&pc=FACEBK&mid=8100&rtp=adr.%7Epos.55.681638984768_12.530803355109_CBS+Leadership+Inspiration_Solbjerg+Plads+3%2C+Frederiksberg&cp=55.681638984768%7E12.530803355109&lvl=16&sty=r&rtop=0%7E0%7E0%7E&mode=D&FORM=FBKPL1&mkt=en-US

 8. Nuhiu thotë:

  Përshëndetje nga Nuhiu vetëm desha te ju Përshëndes Zoti Havzi Sylejmanin Xhaxhi siq poe quan veten atëhere jeni me te vertet një Radio për Lavdata a skam qtë shto vetem deshta të ju Pershendes i Nderuar tung tung

  Me Respekt Nuhiu nga Esseni i Gjermonis

 9. olsa thotë:

  pershendetje per ju stafin tuaj jeni me te miret kisha nje lutje per jjuve nese ka mundesi kami nje xat shqiptar ku bashkohemi bashkadhetaret aty dhe argetohemi nese ka mundesi te na vendosni aty ku jan te gjith xatat te partneret e juv se ne degjojm vetem radio projektin e kemi qe 2 vite gati dhe degjojm vetem kete radio ju faliminderit xati thirret keshtu xat.com/Knaqu_Sonte flm shum nga ju me respekt Olsa nga Laussane

 10. gazi thotë:

  pershendetje

 11. orfea thotë:

  site i mrekullueshem cfar radio na kenaqet me muzik shqip,olsi greece

 12. gica_33 thotë:

  ju pershtendes te gjithe
  vlezer emotra ne gyrbet me shum respekt per juve

Dërgoni një mesazh

*