4 June, 2018

Ja si t’i mbroni fëmijët nga dielli

PËR FËMIJËT, MË I PËRSHTATSHËM ËSHTË AI NË FORMËN E KREMIT: ZGJAT MË SHUMË DHE KA NJË EFEKT MË TË MADH MBROJTËS SESA PRODUKTET E TJERA NËSE FËMIJA PËR SHEMBULL ËSHTË BIOND, LËKURËBARDHË DHE ME SY TË QARTË, SUGJEROHET NJË ... Më shumë »

June 04, 2018 0

2 June, 2018

Ermal Meta ndez sheshin “Skënderbej”

Qershori ka nisur me një super koncert në Sheshin “Skënderbej. Këngëtari i famshëm shqiptar Ermal Meta erdhi mbrëmjen e kësaj të shtune me një koncert për të gjithë adhuruesit e tij të cilët kishin mbushur sheshin. Fillimisht ishin Marsela ... Më shumë »

June 02, 2018 0


28 May, 2018

Era Istrefi pushton New York-un

Për herë të parë në historinë e futbollit, këngën zyrtare të kampionatit më të rëndësishëm të këtij sporti, do ta këndojë një shqiptare. Me siguri do të mbetet një bashkëpunim historik ky i Era Istrefit me Will Smith dhe ... Më shumë »

May 28, 2018 0