Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/4/8/1/radioprojekt.dk/httpd.www/wp-content/themes/remix/functions.php on line 73 Marketing – Radio projekt 21

Marketing

Bashkeatdhetare , Bisnezmene dhe te gjithe ju qe doni te reklamoni, bisnesin tuaj, veprimtarine tuaj, apo ju qe mbani koncerte, apo ti artist qe don te reklamosh videon tuaj,punen tuaj, ku me mire se me radio Projektin 21, mund ta beni ate.

Ne ju afrojme siguri, ju afrojme nje reklamim dinjitoze, ne te gjithe mergaten shqiptare , qe nga Australia, Kanadaja , Amerika, Aglia , nga shtetet Skandinave, nga e gjithe europa ,por dhe ne Shqiperi,Kosove , Iliride, kudo ku degjohet zeri i radios tone.

Kete e kemi vertetuar me punen dhe aktivitetin tone 17 vjecar, ndaj besoni ne ate reklame qe ne ju bejme.

Keshtu ju na ndihmoni ne, por me shume ndihmoni veten tuaj, qe bisnesi juaj te kete nje zhvillim me te vrullshem dhe shume dimensional. Ndaj mos vono dhe hyn ne kontakt me radio Projekt 21.

Ne ju presim dhe ju afrojme kushte te favorshme per reklamen tuaj.

Jemi te hapur per bashkepunim me te gjithe. Keshtu ,ju duke na mbeshtetur ne keni mbeshtetur edhe vetveten. Puna jone vetem profesionalizohet dhe zgjerohet me shume.

Cfare pret, shkruaj ne (projekt21@radioprojekt.dk) , aha perton te shkruash, athere vetem me nje telefonate , ne telefonin fiks (0045 35 140 146 ) dhe merr pergjigjen e deshiruar.
Por kemi dhe mundesi te tjera kontakti , ne
SKYPE – ( radio_projekti) dhe ne
VIBER – ( 0045 30 30 33 11 ) .
E shikoni sa shume mundesi komunikimi keni me radion tone Projekt 21 !

Ju mirepresim per bashkepunim !

 

Stafi i radio Projektit 21

 

Kopenhagen – Danimarke