2 Responses to “Skema programore”

  1. Shoferi thotë:

    Pershendetje Stafi i nderuar Radioprojekt21,jeni Nr.1.Ju flm per emisionet dhe informatat te sjellura nga vendelindja.Njeashtu flm per mirekujdesjen tuaj per akcionet ndihme qe nderrmerreni.Mbetni ashtu si jeni dhe Perendija qofte me ju ne qdo aspekt te jetes.Ne te njejten Kohe pershendes te gjithe Shqipetaret ne te gjith Rruzullin tokesore.Mireqenja,fati,shendeti si dhe dashurija njerit ndaj tjetrit te mbizoteroj mbi ne.Vetem te bashkuar jemi te forte.
    Ne pershendetje vellazerore
    Shoferi Bamberg-D

  2. Mineta thotë:

    Mirmbrema aka mundesi me ma treguar edhe njeher at emrin e xhethit që është kundër erës së gojës dhe lukthit në E-Mail tim dhe si duhet ta perdor. Ju flm shum klm.

Dërgoni një mesazh

*