Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/4/8/1/radioprojekt.dk/httpd.www/wp-content/themes/remix/functions.php on line 73 Stafi drejtues – Radio projekt 21

Stafi drejtues

Shpetim Xheladini  [Timi]

Pergjegjes i radios , Moderator i dites se Shtune ,por njekohsisht merret dhe me mirembajtjen dhe perkujdesjen e teknikes.

Luigj Shkodrani

Gazetar ,moderator i dites se Premte dhe te Diele, ne studion Nr. 2.

Hatixhe Ismaili

Gazetare ,moderatore e diteve te Hena ,Marte dhe Merkurre , ne studion e Shkupit.