Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/4/8/1/radioprojekt.dk/httpd.www/wp-content/themes/remix/functions.php on line 73 Adelina – Radio projekt 21

Adelina

21 March, 2018

Adelina Tahiri

Adelina Tahiri lindi në Shkup më 4 Prill 1992 “S’kam dhe as nuk dua të kem të dashur tani për tani, pasi jam shumë e re, vetëm 18 vjeçe”, ka thënë ajo, duke shtuar se kur të Adelina Tahiri : “Jam e re për t’u dashuruar” vijë ... Më shumë »

March 21, 2018 0