Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/4/8/1/radioprojekt.dk/httpd.www/wp-content/themes/remix/functions.php on line 73 Afërdita – Radio projekt 21

Afërdita


22 March, 2018

Afërdita Dreshaj

Afërdita Dreshaj lindi me 19 korrik 1986 në Shtetet e Bashkuara është një këngtare dhe fotomodele shqiptare. Në vitin 2010 kënga e saj “Kiss me” ishte një hit në Kosovë dhe Shqipëri. Dreshaj është për momentin në konkursin Miss ... Më shumë »

March 22, 2018 0