Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/4/8/1/radioprojekt.dk/httpd.www/wp-content/themes/remix/functions.php on line 73 Behluli – Radio projekt 21

Behluli

22 March, 2018

Fitim Behluli

Fitim Behluli lindi në vitin 1981 në Pejë. Përgatitja arsimore: Sh.F. “Asdreni” dhe Gjimnazi “Bedri Pejani”. Studime Universitare pran Universitetit AAB në Prishtinë. Si fëmijë është marrë me muzikë ndërsa prej vitit 2000 është më se aktiv në muzikë. Muzika ... Më shumë »

March 22, 2018 0


22 March, 2018

Gresa Behluli

Gresa Behluli u lind me 18 mars 1986, Therandë. Është një nga këngëtaret me te mira shqiptare. Është vajza e këngëtares shkurte Fejza. Muzika për këngëtaren bukuroshe e simpatike është thjeshte një hobi pasi qe ajo është drejtuar ne ... Më shumë »

March 22, 2018 0