Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/4/8/1/radioprojekt.dk/httpd.www/wp-content/themes/remix/functions.php on line 73 Elvana – Radio projekt 21

Elvana


22 March, 2018

Elvana Gjata

Elvana Gjata lindi më 3 shkurt 1987 dhe është një këngëtare shqiptare në R’n’B e muzikë pop nga Pajova. Emri i Elvana Gjatës nuk është i rastësishëm në botën e muzikës dhe as thjesht për të plotësuar ndonjë nga ... Më shumë »

March 22, 2018 0