Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/4/8/1/radioprojekt.dk/httpd.www/wp-content/themes/remix/functions.php on line 73 Ermal – Radio projekt 21

Ermal

22 March, 2018

Ermal Meta

Ermal Meta (lindur më 20 April 1981) është një kantautor Italo-Shqiptar. Ai ishte anëtar i bandes italiane Ameba4 dhe La Fame di Camilla, të dy prej të cilave konkuruan në seksionin e Festivalit të Muzikës Sanremos Të sapoardhurit. Pasi ... Më shumë »

March 22, 2018 0


22 March, 2018

Ermal Mamaqi

Ermal Mamaqi lindi më 21 mars 1982 është aktor, humorist dhe këngëtar. Mamaqi shkëputet nga spektakli “Portokalli” në Top Channel, por jo nga grupi SHBLSH me të cilët vazhdoi të ketë sukses në spektaklin që zhvillohet çdo të dielë në ... Më shumë »

March 22, 2018 0