Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/4/8/1/radioprojekt.dk/httpd.www/wp-content/themes/remix/functions.php on line 73 Motrat Mustafa – Radio projekt 21

Motrat Mustafa

22 March, 2018

Motrat Mustafa

Motrat Mustafa (Safete e Sahidje Mustafa) janë këngëtare shqiptare nga Kosova. Këndojën që nga fëmijëria dhe shquhen në publik për herë të parë në Radio Zagreb në vitin 1981 me kolaboracionin e televizionin RTP Prishtina. Albumi i parë muzikorë ... Më shumë »

March 22, 2018 0