Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/4/8/1/radioprojekt.dk/httpd.www/wp-content/themes/remix/functions.php on line 73 Noizy – Radio projekt 21

Noizy22 March, 2018

Noizy

Rigels Rajku (i lindur më 27 shtator 1986) i njohur me emrin e tij të skenës Noizy ose Zini Zin, është një këngëtar, rapper, kompozitor, prodhues dhe aktor shqiptarë. Noizy u ngrit në famë kur lëshoi albumin e tij ... Më shumë »

March 22, 2018 0