Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/4/8/1/radioprojekt.dk/httpd.www/wp-content/themes/remix/functions.php on line 73 Ramiz Kovaçi – Radio projekt 21

Ramiz Kovaçi

22 March, 2018

Ramiz Kovaçi

Ramiz Kovaçi lindi më 22 mars 1929 në qytetin e Krujës në një familje patriotike dhe itelektuale nga më të herëshmet e Krujës. Ka mbaruar liceun artistik “Jordan Misja” me petagog Mihal Cikon. Më vonë vazhdoi konservatorin e Sofies ... Më shumë »

March 22, 2018 0