Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/4/8/1/radioprojekt.dk/httpd.www/wp-content/themes/remix/functions.php on line 73 Shpat – Radio projekt 21

Shpat

22 March, 2018

Shpat Kasapi

Shpat Kasapi lindi më 1 maj të vitit 1985 në Tetovë, është këngëtar shqiptar nga Republika e Maqedonisë.

March 22, 2018 0


22 March, 2018

Shpat Deda

Shpat Deda është një këngëtar, tekstshkrues, kompozitor dhe producent shqiptar nga Prishtina, Kosovë.

March 22, 2018 0