Home

Lajme

Këngëtari Genc Prelvukaj vazhdimisht merr mesazhe të ndryshme, por si duket ai është ofenduar nga njerëz të ndryshëm në rrjetet sociale.

No Comments Argëtim Thashetheme

Sipas tij, me ato komente autorët tregojnë veten, prandaj ka reaguar për këtë.

Genci kohë më parë u fejua me Eni Koçin, këngëtaren nga Shqpëria. Ndërsa, “Lule Borë” mbetet projekti i fundit i tij.

Postimi i plotë i Gencit:

“Rralle here marr ndonji mesazh plot urrejtje ose ofendime, por kur vijne ma bejne diten ma tmire ? Sepse “autoret e talentuar” me tri fjale tregojne qe jane :

  1. Ne nivel te tmerrshem per mos me thane te trashe e idiote komplet nga inteligjenca.
  2. Dikush qe e grryn nga mrenda cdo sukses i imi. Qe nuk pajtohet me deshtimet e veta ne jete.
  3. Njerez qe iu kam ndihmu ne pune e ne jete dikur e pas zhgenjimeve ne ta i kemi nda rruget. Pas deshtimeve te tyre celin profile “fake” e ofendojne.

Njerez qetesohuni. Edhe nese une nuk merrem me kete pune kjo nuk ua zgjidh problemet. Btw im happy dhe asnje prej jush nuk ma ule as 1% pozitivitetin. Vec ma shtoni

Infoshqip.me

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Tags: , ,