Home

Lajme

EDHE NJË MARTESË NGA FËMIJËT E KËNGËTARËVE TË ESTRADËS

No Comments Argëtim Thashetheme

Dasmat e familjarëve të këngëtarëve shqiptarë, duket se këtë vit ka nisur më herët se zakonisht.

Pas dasmës së Gresa Behlulit e djalit të Remzie Osmanit, radha është për një dasmë tjetër.

Djali i këngëtarit Ramadan Krasniqi-Dani, Andi Krasniqi pritet t’i jep fund beqarisë këtë të diele, shkruan Magazina.al

Andi dhe Dafina, pritet që ceremoninë e dasmës ta bëjnë këtë të diele, e sigurisht që do të ketë shumë të ftuar.

Kujtojmë se djali i Danit, nuk është edhe i panjohur për mediat, pasi ai kishte tërhequr vëmendje me jetën luksoze që bën dhe veturat e shtrenjta, ku tani posedon një Ferrari luksoz të cilën e ka dhuratë për ditëlindje nga babi i tij.

Burimi – Insajderi.com

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *