Home

Lajme

45-vjeçare, por Albërije Hadërgjonaj këtë herë mahnit me format e trupit në fustanin e ngushtë të lëkurës

No Comments Argëtim Thashetheme

Albërije Hadërgjonaj si Kim Kardashian!

Ne jemi mësuar të shohim ‘bombën’ 45-vjeçare të shfaqet çdo herë e më e kuruar në dukje.

Por Albërije Hadërgjonaj këtë herë ka befasuar të gjithë.

Ajo ka publikuar një video në të cilën shihet në një fusta të zi prej lateksi, material ky që është shumë i preferuar edhe nga Kim Kardashian, shkruan Gazeta Express.

E Albërija nuk ka zhgënjyer dhe nuk ka gabuar aspak në këtë përgjedhje, meqë materiali i tregon për mrekulli format fantastike të trupit.

Ajo po përkujdeset shumë për format e saj të trupit e gjithashtu edhe fytyrën, e para pak kohësh ka thënë se të gjitha gratë duhet të kujdesen sa munden për veten e tyre./Gazeta Express/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *