Home

Lajme

KUSH PAGUHET MË SHUMË MAJK APO GETOARI? REPERI SURPRIZON ME PËRGJIGJEN

No Comments Argëtim Thashetheme

Majk dhe Geti janë dy nga reperët më të pëlqyer të momentit.

Të gjitha bashkëpunimet e tyre janë kthyer në hite si: ‘S’jena mo’, ‘Ajo’, ‘Paris Milano’ etj.

Mirëpo kurioziteti i publikut qendron te shuma që ata marrin në koncerte.

I ftuar mbrëmjen e sotme në ‘Xing me Ermalin’, Majk u pyet se kush paguhet më shumë prej tyre.

Ai u shpreh se nuk e ka idenë sa paguhet Geti prandaj nuk mund të bëjë një krahasim se cili merr më shumë para.

newsbomb.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *