Home

Lajme

Pas akuzave për mashtrimin e Loredanës, Mozzik ka një mesazh për kritikët

No Comments Argëtim Thashetheme

Shoqërimi i Loredanës nga policia zvicerane bëri bujë në rrjet, teksa ajo akuzohet për mashtrim, duke i marrë një shtetaseje zvicerane shumë marramendëse që shkon në 700 mijë franga.

Menjëherë pas lajmit, Mozzik bllokoi komentet në profilin e tij, ndërsa vetëm sot ka postuar një foto.

Madje ai ka shfrytëzuar publikimin e saj për të dhënë një mesazh për të gjithë opinionin publik, teksa nuk munguan kritikat e shumta sidomos ndaj këngëtares.

“I bërë vetë dhe real deri të vdes!”, ka qenë mbishkrimi i Mozzik.

Mozzik dhe Loredana disa ditë më parë mbajtën një konferencë për medie në Kosovë, në të cilën reperja tha se paratë nga ai çift u morën me vullnetin e plotë të tyre.

tiranatoday.al

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *