Home

Lajme

“FESTOJME BAJRAMIN”

No Comments Aktualitet Lajme

Me rastin e festes se madhe te Bajramit , ne adresen :

Hjulmagerporten 1 (nen Netto)
2650 Hvidovre
Numri kontaktues- 91550745

Organizohet feste e madhe , per gra dhe vajza ,me daten 7 qershor 2019 , duke filluar nga ora 20.00 , ndaj te gjitha grate e vajzat jeni te ftuara te marrin pjese ne kete feste per gjinine femrore , ku hyrja vetem 100 korona daneze . Do te jete nje mbremje qe do ta kujtoni gjate . Ju argetojne , Korab Shaqiri, Saranda Hasani , Sherif Hasani , Beqir Shaqiri .

Mos mungoni ne kete feste , eshte festa juaj, festa te tilla organizohen rralle ndaj bashkohuni me ne , te festojme se bashku .

Grupi organizator

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *