Home

Lajme

Nora tregon a është ndarë nga Roberti

No Comments Argëtim Thashetheme

Nora Istrefi ka folur lidhur me marrëdhënien me Robertin.

Nora Istrefi dhe Robert Berisha janë ndër çiftet e estradës që kanë qenë të komentuar në media pothuajse gjithmonë.

Shpesh herë ka pasur lajme se dyshja i kanë dhënë fund edhe lidhjes së tyre, njësoj edhe së fundmi.

E lidhur me këtë çështje ka folur vetë Nora gjatë një interviste të fundit të dhënë për ‘Xing’.

“Mirë jemi, Roberti është mirë si fizikisht, profesionalisht dhe shpirtërisht me siguri. Unë i respektoj gazetarët që shkruajnë sepse kanë nevojë për lajme, por me thënë të drejtën, kur është një lidhje e gjatë si ajo e imja me Robertin ka uljet dhe ngritjet e veta, dhe kjo marrëdhënie nuk ka qenë imune ndaj lajmeve të tilla. Ne vazhdojmë të jemi prindër dhe bashkëshortër. Jetës nuk i dihet asnjëherë se çfarë mund të ndodhë dhe ne të ardhmen nuk mund ta parashikojmë”, është shprehur Nora

zeri.info

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *