Home

Lajme

ME FAT KURBAN BAJRAMIN

No Comments Aktualitet Lajme

STAFI i Radio Projektit 21 , ju percjell urimet me te mira me rastin e festes se madhe te Kurban Bajramit ME FAT KURBAN BAJRAMIN !

Paqja, lumturia.miresia,humanizmi ,dashuria mbreterofshin perhere ne vatrat tuaja shqiptare !

Urojme qe kjo feste ti gjeje sa me mire shqiptaret , ne paqe dhe ne harmoni me njeri – tjetrin, qe na duhet me shume ne keto kohe, kur politika , nuk eshte atje ku duam, ndaj ne si popull duhet te jemi te kujdesshem, kur shkojme per te zgjedhur perfaqesuesit e popullit dhe ti votojme ato qe do te rritin mireqenien tone.

Ka shume te varfer , qe kerkojne ndihmen tone, ndaj te jemi te gjithe bashke dhe ta ndihmojme ate me te dobtin, me te semurin. Bashkimi ben fuqine !

Urime dhe nje here nga Stafi i radio Projektit 21 – Kopenhage – Danimarke !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *