Home

Lajme

Afrona Dika si një ‘pulëbardhë’, shndërrit në foton e fundit

No Comments Argëtim Thashetheme

Çifti i njohur i mediave rozë, Blero Muharremi dhe Afrona Dika janë bërë pjesë e revistës ‘Class’, shkruan GazetaBlic.Lajmi se çifti do të martohet më 21 shtator, në Shëngjin tek Rana e Hedhun, e kanë bërë të ditur vet Blero dhe Afrona. Madje tashmë është bërë e ditur edhe si do të duket ftesa e dasmës së tyre.
Çifti së fundi kanë publikuar një foto ku Afrona shihet me fustan të bardhë, ndërsa Blero me këmishë të zezë.Mirëpo nuk kanë munguar as komentet e ndjekësve të tyre duke i uruar ata me fjalët më të mira./GazetaBlic/.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *