Home

Lajme

Leonora Jakupi mendon të kyçet në politikë, ky detaj e vërteton!

No Comments Argëtim Thashetheme

Y Ramadani
Pas aderimit të aktorëve e këngëtarëve në parti të ndryshme, edhe Leonora Jakupi është ajo që ka pyetur fansat e saj se a më shihni në politikë, shkruan GazetaBlic.Siç duket edhe këngëtarës i ka shkuar në mendje ta bëjë një gjest të tillë.Mirëpo, përmes postimit të saj në rrjetin social, Instagram, ajo ka dhënë përgjigjen e prerë.
Përgjigja e Leonorës është ‘Jo’, përgjigje kjo e shumëpritur nga fansat e saj.Ndryshe, ajo tash e sa kohë është e përkushtuar në muzik, dhe siç duket kështu edhe do të vazhdojë.
/GazetaBlic/.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *