Home

Lajme

Stresi ia thotë troç Keisit: Nuk ka shanse të kthehemi prapë

No Comments Argëtim Thashetheme

Edhe pse të ndarë, Stresi dhe Keisi vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në media dhe cdo veprim i tyre po tërheq vëmendjen e po shakakton thashetheme.

Pak ditë më parë Keisi i la të gjithë të aludonin se Stresi e kishte tradhtuar. Këtë detaj e la të kuptohej përpes postimit tënjë videoje ku7 në sfond ishin fjalët: “Po e tepron tepër, para meje bën gjeste me tjetër. Pse përlahesh e bërtet, kur të gjitha fajet i ke vetë. Jemi munduar të ishim perfektë”.

Pas këtij postimi, Stresi reagoi mbrëmjen e djeshme me po të njëjtën mënyrë. “Nuk ka shans të jemi prap”, dëgjohet të thotë Stresi teksa në sfond dëgjon këngën “Mike” të Elvana Gjatës dhe Ledri Vulës.

Gazeta Shqiptare

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *