Home

Lajme

Nora në lidhje të re pas ndarjes nga Roberti, kush është avokati i njohur?!

No Comments Thashetheme

Këngëtarja e njohur Nora Istrefi ditëve të fundit i dha fund martesës 14 vjeçare me këngëtarin Robert Berisha. Ata edhe pse kanë një vajzë e cila i mbante bashkë, megjithatë nuk ka duruar lidhja mes tyre. I pari që bëri të ditur ndarjen ishte Roberti përmes një postimi në rrjetet sociale, ku tha se më nuk ishin bashkë, por do të ngelen miq të mirë.

>
Megjithatë, tani kanë lindur thashetheme të ndryshme për ndarjen e çiftit. Gazeta online Veriu.info ka mësuar arsyen e ndarjes së çiftit të famshëm, e cila në fakt ka të bëjë me tradhtinë martesore që thuhet se Nora i ka bërë Robertit.

“Prej të paktën një viti Nora është në lidhje jashtëmartesore me njërin prej avokatëve ndër më të njohurit në Kosovë dhe kjo është arsyeja e ndarjes”, ka treguar një mik i ish çiftit. Emri i avokatit është i njohur , por për shkak të ndjeshmërisë së rastit nuk do ta publikojmë. (BotaSot)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *