Home

Lajme

Fansja i bën super-dhuratën Alban Skënderajt (FOTO)

No Comments Argëtim Kuriozitet

Këngëtari dhe kantautori i njohur, Alban Skenderaj, është padyshim një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar i cili me këngët e tij ka bërë për vete të madh e të vogël. Albani dhe Miriami kanë një numër të madh fansash dhe shumë ndjekës në Instagram.

Së fundmi, këngëtari ka zbuluar se njëra nga fanset e tij e ka suprizuar duke i përgatitur një dhuratë shumë speciale. Në një postim në Instastory, ai ka hedhur një orë e cila në qendër ka të stampuar një foto të dasmës së Miriam dhe Albanit.
“Dhuratë nga një fanse, s’më kujtohet emri”, ka shkruar Albani pranë dhuratës.

Billedresultat for Fansja i bën super-dhuratën Alban Skënderajt (FOTO)

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *