Home

Lajme

FOTO/ Bes Kallaku në mbështetje të kombëtareve: Suksese Shqiptarisë sot!

No Comments Lajme Sport

Shqipëria dhe Kosova do të përballen respektivisht me Islandën dhe Anglinë, në kuadër të eliminatoreve të EURO2020.

Për t’i dhënë më shumë zemër djemve tanë ka menduar dhe aktori i mirënjohur i estradës, Bes Kallaku.

Aktori përmes një postimi në rrjetin social Instagram, u ka uruar fat në kombëtareve mbrëmjen e sotme.

“Suksese përfaqësueseve të Shqiptarisë sot. Shqipëri, Kosovë.”, ka shkruar ai.

Image

© SYRI.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *