Home

Lajme

FOTO/ Ermal Fejzullahu i bën një superdhuratë vetes, blen një makinë me çmim marramendës

No Comments Argëtim Thashetheme

Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Ermal Fejzullahu, falë punës së palodhshme që bën, arriti ta krijojë një jetë luksoze.

Ai i ka pasion veturat e shtrenjta dhe dhurata e fundit që i bëri vetes e dëshmon këtë.

Fejzullahu bleu një veturë superluksoze, të tipit “Range Rover”.

Me një kërkim të thjeshtë në internet, ky tip veture del të ketë një çmim prej 80 mijë eurosh.

© SYRI.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *