Home

Lajme

Ndahen Tuna dhe Patrisi? Veprimi i këngëtares sqaron gjithçka

No Comments Kuriozitet

una dhe Patrisi ishin krye teme e mediave rozë këtë javë, portalet po shkruanin për një tjetër ndarje në familjen Berisha

Këto spekulime morën një hov më të madh kur këngëtarja shkoi për pushime pa Patrisin prej nga po ndante edhe imazhe me fjalime provokuese.

Por këto ishin vetëm fjalë të kota pasi me veprimin e fundit Tuna i dha fund këtyre spekulimeve.

Ajo së fundmi ka ndryshuar emrin në biografinë e saj në rrjete sociale duke shtuar mbiemrin e bashkëshortit.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *