Home

Lajme

Organizuan dasmën më të çuditshme që kishim parë ndonjëherë, Jonida Vokshi dhe Besniku dalin jashtë parashikimeve 24 orë pas martesës/ Shihni çfarë bënë (FOTO)

No Comments Aktualitet Lajme

Dasma madhështore e Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit vazhdon të komentohet dhe çifti është në qendër të vëmendjes së mediave.

Teksa prisnim që pas dasmës, Jonida dhe Besniku të niseshin për muaj mjalti, ata na kanë habitur me veprimin e tyre.

Si nusja, edhe dhëndri 24 orë pas dasmës kanë festuar larg njëri-tjetrit. Jonida ka qenë duke festuar me mikeshat në një restorant e këtë e ka zbuluar Olta Gixhari duke postuar një video teksa vajzat trokasin gotat.

Ndërsa Besniku është nisur për udhëtim me miqtë e tij.
/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *