Home

Lajme

A është ndarë nga e dashura Edon Zhegrova? Përgjigjet e dashura e tij

No Comments Argëtim Thashetheme

Edon Zhegrova vazhdon të përflitet më shumë për jetën e tij private se sa për lojën e tij në fushën e blertë E ka disa muaj që për Edonin thuhet se është në lodhje me një modele që quhet Elsa.

E derisa Edoni nuk ka postuar foto bashkë me të dashurën e tij, kjo e fundit e bën vazhdimisht.

Elsa është ajo që vazhdimisht poston foto me momente intime me Edonin. E derisa në InstaStory ajo luajti lojën pyetje dhe përgjigje, një fansa i bëri asaj një pyetje pikërisht për Edonin.“A je nda prej Edonit se që sa të kam pyet, kurrë nuk mu ke përgjigj?”, është pyetja e një fansi të Elsas.
“Jooo be se shum keni qef”, është përgjigjur ajo.

Burimi/gazetametro.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *