Home

Lajme

Era Istrefi me këngë të e re “Let’s Get Married”

No Comments Aktualitet Lajme

Era Istrefi ka publikuar këngën e re të quajtur “Let’s Get Married”, transmeton Gazeta Metro.

Era këtë këngë e ka realizuar në bashkëpunim me DJ-in nga amsterdami, Yellow Claw si dhe reperin amerikan Offset.

Burimi/gazetametro.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *