Home

Lajme

I ka munguar shtëpisë qe 100 vjet: Genci merr pasaportë të Shqipërisë

No Comments Lajme Opinion

Artisti Genc Prelvukaj tashmë ka marrë edhe dokumentet e shtetit shqiptar. Genc Prelvukaj ka treguar se ai është bër me pasaportë të Shqipërisë.

Ai ka treguar se tashmë ka shumë kohë që po don të bëhet shtetas i shteti shqiptar, pasi ai gjithmonë e ka ndjerë veten qytetar të saj, prej kur të parët e tij kanë pasur këtë pasaportë

Genci ka shkruar se ai nuk e ka marrë vetëm si dokument udhëtimi, por është diça më shumë, është shpirtërore.
Prelvukaj ka kohë që tashmë edhe është i fejuar me një vajzë nga Shwipëria, me këngëtaren Eni Koçi, ndërsa ky është edhe një hap tjetër që ka bërë ku tregon se Genci me të vërtetë e do Shqipërinë dhe ka qenë gjithmonë i lidhur me të.

Burimi/gazetametro.net

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *